קידום אתרים שלילי

קידום אתר שלילי ועדכון פינגווין

הגנו על העסקים המקוונים שלכם מפני גוגל פינגווין

האם אי פעם תהיתם האם עליכם להשקיע בהגנה על אתר האינטרנט שלכם? הגנה מפני קידום אתרים שלילי במנועי חיפוש?

האם אי פעם חששתם מפני העונשים של גוגל?

בעקבות עדכוני פינגווין, מקדמי אתרים בוחנים קידום אתר שלילי שהוא בין היתר קישורים לא איכותיים ופעולות של מקדמי אתרים על אתרים שאינם שלהם.

בחינה מחדש של הקישורים באתר שלכם הוא משהו שאתם חייבים לעשות.

עדכון פינגווין יכול להכות בכל רגע נתון. קידום אתרים שלילי במנועי חיפוש הוא איום אמיתי. קישורים לא טובים יכולים לפגוע באתר האינטרנט שלכם. עליך לבדוק על בסיס קבוע את הקישורים הנכנסים לאתר שלכם ולהסיר את אותם הקישורים הנכנסים הלא טובים העלולים לפגוע באתר העסקי שלכם.

בנוסף, גוגל אישרו זה עתה כי 'עדכון פינגווין' הבא "יגיע בקרוב". ההמלצה שלי היא לנקות את הקישורים הנכנסים שלכם לפני שהוא יגיע.

עד כה גוגל אישרה את חשיפתם של חמישה עדכוני פינגווין. עדכון "פינגווין" הראשון פורסם לפני למעלה משלוש שנים. במהלך שלוש השנים האחרונות ראינו חברות רבות מפסידות מיליוני דולרים. חלק מהחברות הללו אף נאלצו לסגור את עסקיהם, כי לא יכלו לשרוד את הירידה בדירוג. כתוצאה מכך אלפי אנשים איבדו את מקום עבודתם. בכל זאת, לרוב האנשים אין שום מושג איזה סיכון עצום הם לוקחים כשהם בוחרים שלא להשקיע בניהול הקישורים באתר.

אם אתם אחראים לטיפול בתחום השיווק האינטרנטי בחברה שלכם, ואינם יודעים איך נראים הקישורים של אתר האינטרנט של החברה, זו פשוט רשלנות! בעידן 'גוגל פינגווין' אתם חייבים לדעת איך נראה פרופיל הקישורים שלכם וגם של המתחרים שלכם. אתם גם חייבים לעקוב אחרי הקישורים הנכנסים שלכם.

חישבו על זה ככה: כל עסק מוגן מפני כל נזק אפשרי כדוגמת שריפה, גניבה וכו' אבל מה לגבי עסקים מקוונים? האם הם בוחרים להגן על עצמם נגד קידום אתרים שלילי במנועי חיפוש? האם הם מנסים למנוע את עונשי גוגל על ידי ניטור קבוע של הקישורים הנכנסים שלהם? לרוב העסקים אין שום פוליסת ביטוח כנגד סיכונים באינטרנט.

הסכנה הרבה ביותר באינטרנט היא שעדכון גוגל פינגווין יפגע בך. לא רק שגוגל פינגווין בודק את פרופיל הקישורים הנכנסים שלכם - גם העונשים הידניים של גוגל, כמו פילטרים אחרים, יכולים לגרום לכם לצרות צרורות!

מאמר זה נועד לגרום לכם להתחיל ולהגן על עתיד העסק הדיגיטלי שלכם כבר עכשיו!

ודאו שגוגל פינגווין לא פגע בכם

פעמים רבות קורה שלקוחות מזמינים את שירות קידום האתרים שלי הכולל בניית קישורים מבלי לדעת שהם כבר בצרות. לפני שאני מתחילה בבניית הקישורים, אני תמיד בודקת את מצבו של האתר, את הקישורים, את עבודת הקידום ונראות האתר במנועי החיפוש של הלקוחות החדשים. לעתים אני מגלה שחלק מהאתרים של הלקוחות החדשים שלי כבר נפגעו על ידי גוגל פינגווין!

המשך בניית הקישורים באופן עיוור כלל לא תעזור למצב! במקום זאת, מציאת הסיבות לעונש וביטולן הוא הצעד הראשון שיש לנקוט על מנת להציל את עתיד העסק ומקומו בגוגל.

קשה מאד לגרום ללקוחות האלה להבין מהן ההשלכות לטווח הארוך של מלכודת גוגל פינגווין, כמו גם את כל הזמן והכסף שהם יצטרכו להשקיע כדי לצאת ממנה. זה משהו שהם חייבים לעשות לפני שהם מצפים לקבל תוצאות דרוג טובות כתוצאה מבניית קישורים איכותיים.

הדרך הטובה ביותר למצוא אם גוגל פינגווין כבר פגע בך הוא על ידי בדיקת קידום אתר והנראות שלו במנועי החיפוש ובגוגל בפרט.

Please reload

יותר פניות, יותר לקוחות, יותר כסף.

דבר איתי!

טל בן דוד

ווטסאפ לוגו

מדיניות פרטיות | תנאי שימוש | אודות

כל הזכויות שמורות Go SEO @ 

בדיוק מה שחיפשת!

קידום אורגני עם התחייבות ללקוחות חדשים מהאתר.

  • קידום עשרות ביטויי חיפוש.

  • תחזוקה שוטפת - ללא תשלום.

  • צילום תמונות ווידאו - ללא תשלום.

  • כתיבה שיווקית - ללא תשלום.

  • עיצוב אתר - ללא תשלום.

  • הוספת ביטויי חיפוש לאתר - ללא הגבלה וללא תשלום נוסף.

מחיר: 1500 ש"ח + מע"מ לחודש, התחייבות לחצי שנה.​