מילות מפתח לאתר

בחירת מילות מפתח לאתר

מילות מפתח לאתר

עסקים לעתים קרובות עושים טעויות ומתבלבלים בבחירת מילות מפתח לאתר שלהם.

הם בוחרים על סמך מה שהם חושבים ולא לפי מה שהלקוחות שלהם חושבים על המוצרים או השירותים שלהם. עליכם להפסיק לחשוב שאתם יודעים איך הלקוחות שלכם קוראים למוצרים שלכם. ערכו מחקר מסוים על מנת לגלות כיצד הצרכנים שלכם קוראים למוצרים שלכם באמת.

 

לדוגמא:

קידום אתר לעסק בנושא שירותי אינסטלציה

בחירת מילת החיפוש: "אינסטלטור במרכז" היא טעות כשהכוונה היא אינסטלטור מבצע עבודות במרכז הארץ. במקומה צריך להיות: "אינסטלטור בתל אביב" "אינסטלטור בראשון לציון" וכולי.   

 

ערכו ניתוח של מילות מפתח. בדקו מה אנשים מחפשים ברשת הלכה למעשה. תגלו שאת אותן מילות מפתח שחשבתם שאנשים יעשו בהן שימוש, מחפשים למעשה לעתים נדירות, וכמו כן, תגלו שפספסתם מונחים שכיחים רבים.

ללא ספק, יתכן וחלק ממילות המפתח יהיו הנכונות לחיפוש: אולם, במידה ואתם מבזבזים זמן ואנרגיה בלכוון למילות מפתח מסוימות ולא מדוייקות, בחקר מילות החיפוש שלכם יתכן ותמצאו את כל מילות המפתח הנכונות והמדויקות לעסק שלכם.

 

בחירתן של מילות המפתח הנכונות לקידום האתר הינו עניין קריטי.

אם אתם לא משחקים את המשחק, אתם לא יכולים לנצח. ואם אתם לא מחפשים את מילות המפתח הנכונות והמדויקות עבורכם, אתם נשארים אי שם מאחור בגוגל וחבל...

 

במידה ומילת מפתח ספציפית או משפט מפתח ספציפי, אינם מופיעים בעמודים שלכם (או בקישורים המצביעים על העמודים שלכם), אתר האינטרנט שלכם לא יופיע, בזמן שמישהו מזין את אותן מילות מפתח במנועי החיפוש.

ערכו ניתוח של מילות מפתח – בדיקה של אותן מילות מפתח, בהן אנשים עושים שימוש בזמן חיפוש ברשת האינטרנט – אחרת אתם מבזבזים את זמנכם. דמיינו שאתם מבזבזים מאות של שעות בייעול אתר האינטרנט שלכם עבור מילת מפתח שאתם חושבים שהיא טובה, ולבסוף אתם מגלים כי מילת מפתח אחרת או משפט אחר זוכה לפי שתיים או שלוש יותר חיפושים.

כיצד הייתם מרגישים? סלידה? מטופשים? כועסים?

איך עושים את זה?

 

התחילו בהקלדת מילות המפתח הברורות והבולטות לתוך עורך הטקסט למשל בוורד WORD . הקלידו את המילים שכבר חשבתם עליהן, או במידה וטרם התחלתם בזה, הקלידו את אותן מילים שעולות לכם ראשונות לראש.

לאחר מכן, לימדו את הרשימה למשך מספר דקות. מה עוד אתם יכולים להוסיף? אלו מונחים דומים עולים לכם בראש? הוסיפו אותם גם אותם.

בזמן שאתם מבצעים את הניתוח שלכם, תגלו שלא מחפשים הרבה, חלק ממילות המפתח הראשונות עליהם אתם חשבתם, אבל זה בסדר, אתם בדרך הנכונה, הרשימה הזו היא רק ההתחלה, עם הזמן הרשימה תגדל.

Please reload

יותר פניות, יותר לקוחות, יותר כסף.

דבר איתי!

טל בן דוד

ווטסאפ לוגו

מדיניות פרטיות | תנאי שימוש | אודות

כל הזכויות שמורות Go SEO @ 

בדיוק מה שחיפשת!

קידום אורגני עם התחייבות ללקוחות חדשים מהאתר.

  • קידום עשרות ביטויי חיפוש.

  • תחזוקה שוטפת - ללא תשלום.

  • צילום תמונות ווידאו - ללא תשלום.

  • כתיבה שיווקית - ללא תשלום.

  • עיצוב אתר - ללא תשלום.

  • הוספת ביטויי חיפוש לאתר - ללא הגבלה וללא תשלום נוסף.

מחיר: 1500 ש"ח + מע"מ לחודש, התחייבות לחצי שנה.​