איך לכתוב כתיבה שיווקית באתר? 

כידוע לכם,

גוגל הוא מקור מידע, גוגל הוא הגשת תשובות לשאלות ופתרון בעיות באמצעות תוכן טקסטואלי, וידאו ותמונות.

בניית אתר וקידום בגוגל, קודם, ובראש ובראשונה מתבססים על תוכן כתוב, תוכן מעניין, מתחבר (ללקוח) ומוכר!

כתיבה שיווקית, כפי ששמה מרמז, חייבת להיות משכנעת.

עליה להיות תכליתית וברורה. כתיבה משכנעת תפקידה לרתק את קהל היעד על ידי לכידת תשומת לבם תוך שנייה, תוך יצירת תחושה של מתן מענה ל"מכאובים" או צרכים כאלו ואחרים של הלקוח.

תמציתיות ובהירות ללא מילים מיותרות, יבטיחו מסר קליט. עם זאת, הכתיבה התמציתית והבהירה ביותר, לא שווה אם בסופה אין קריאה לפעולה.

 

הכירו היטב את קהל היעד שלכם

הדייגים הטובים ביותר, יודעים להתאים את הפיתיון שלהם, בהתאם לדג שהם מנסים לתפוס. הם גם מתאימים את הטכניקה שלהם לשעה, תנאי המים והעונה. הם אוספים את מירב הידע על הדג והנסיבות ופועלים בהתאם.

באופן דומה, משווקים למדים את קהל יעדם, עד כמה שניתן, לפני שהם פונים אליהם. דבר זה מאפשר להם להדגיש "הטבות" שמאד קשה לעמוד בפני הפיתוי שבהן. פניה לצרכים מאד ספציפיים, המאפיינים את קהל היעד, הופכת את ההצעה לאטרקטיבית עוד יותר.

 

צרו תחושה של אקסקלוסיביות

יש לגרום ללקוח הפוטנציאלי להרגיש מיוחד. שכנעו אותם שהם נבררו מבין השאר, לקבל את הצעתכם. תבודדו אותם, במובן הטוב של המילה: אנשים אוהבים להרגיש חשובים. משווקים מנוסים יודעים לנצל היטב את כמיהתנו להערכה עצמית גבוהה.

 

עשו את זה אמוציונאלי

בכל מה שקשור לשכנוע הלקוח הפוטנציאלי, המאפיינים של המוצר שלכם, טובים ככל שיהיו, יובילו להשפעה מוגבלת עליו.

מדוע? מכיוון שמאפייני המוצר פונים לחלק הלוגי שלנו, אך קניות מונעות לעיתים קרובות על ידי דחפים שהם אינם לוגיים, אלא מתבססות על אמוציה. פרסומות מוצלחות יוצרות סנטימנט, ונוגעות בנקודות החשובות לנו. למשל, פרסומות למותגי סמארטפונים כאלו ואחרים, נוטות לטפח אווירה של "היפסטריות", אלגנטיות וצעירות, שלעתים מאפילה על הצגת התכונות של המוצר עצמו. דוגמא טובה נוספת היא, פרסומות לקורסי און-ליין לתחומים שנחשבים יחסית לאפורים, אך מוצגים בהם "אנשים מן המניין", במקום ה"חנון" הסטריאוטיפי.

 

כתבו תוכן מקורי ולא ממוחזר

האלגוריתמים של גוגל כה מתוחכמים, עד שהם מסוגלים לזהות מחזור. נסו להגדיל ראש, וליצור תוכן רענן ולא לעוס, שלא קיים בשום מקום אחר. אין טעם ב"העתק הדבק". אם תשקיעו מחשבה ויצירתיות בכתיבת התוכן, הדבר הזה יתבטא בדירוג אתרכם.

איך לכתוב כתיבה שיווקית לאתר אינטרנט?

Please reload

יותר פניות, יותר לקוחות, יותר כסף.

דבר איתי!

טל בן דוד

ווטסאפ לוגו

מדיניות פרטיות | תנאי שימוש | אודות

כל הזכויות שמורות Go SEO @ 

בדיוק מה שחיפשת!

קידום אורגני עם התחייבות ללקוחות חדשים מהאתר.

  • קידום עשרות ביטויי חיפוש.

  • תחזוקה שוטפת - ללא תשלום.

  • צילום תמונות ווידאו - ללא תשלום.

  • כתיבה שיווקית - ללא תשלום.

  • עיצוב אתר - ללא תשלום.

  • הוספת ביטויי חיפוש לאתר - ללא הגבלה וללא תשלום נוסף.

מחיר: 1500 ש"ח + מע"מ לחודש, התחייבות לחצי שנה.​